Godziny przyjęć

STAN  EPIDEMII W POLSCE - ZOSTAŃ W DOMU !

PRZYCHODNIA W OSIEKU I W GŁĘBOWICACH  AKTUALNIE FUNKCJONUJE W OPARCIU O ZMIENIONĄ ORGANIZACJĘ PRACY. PODSTAWĄ UDZIELENIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH  SĄ PORADY TELEFONICZNE.

O WIZYCIE W PORADNI DECYDUJE LEKARZ PODCZAS KONSULTACJI TELEFONICZNEJ !

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA:

SP ZOZ OSIEK - OD GODZ. 7.10 (33/8458-239)

PUNKT LEKARSKI W GŁĘBOWICACH - OD GODZ. 8.00 (33/875-54-21).

WEJŚCIE NA TEREN BUDYNKU WYŁĄCZNIE PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM - TYLKO PO DECYZJI PERSONELU NA WSKAZANĄ GODZINĘ.

OSOBY WCHODZĄCE DO OŚRODKA MUSZĄ MIEĆ ZASŁONIĘTE USTA I NOS.

PRZED WEJŚCIEM, PACJENCI PROSZENI SĄ O DEZYNFEKCJĘ RĄK, WYPEŁNIENIE ANKIETY I SKORZYSTANIA Z DOMOFONU W CELU KONTAKTU Z REJESTRACJĄ. KAŻDY PACJENT  BĘDZIE MIAŁ ZMIERZONĄ TEMPERATURĘ.

Ważne!
Jeśli masz objawy: gorączka, duszność, kaszel, miałeś kontakt z osobą zakażoną, przebywałeś w kraju transmisji koronawirusa - nie przychodź do przychodni!

ZAWIESZAMY MOŻLIWOŚĆ  E-REJESTRACJI.

BADANIA LABORATORYJNE - ZE SKIEROWANIEM "PILNE" MOŻNA WYKONAĆ W ŚRODY I W PIĄTKI  W OSIEKU,   PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TELEFONICZNYM.

OD DNIA 14.05.2020 r. PACJENCI Z GŁĘBOWIC ZE SKIEROWANIEM "PILNY" MOGĄ WYKONAĆ BADANIE W GŁĘBOWICACH  PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TELEFONICZNYM.

W KAŻDĄ ŚRODĘ OD GODZ. 12.00  BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA BADANIA USG (OBOWIĄZUJE WCZEŚNIEJSZA  TELEFONICZNA REJESTRACJA).

OD DNIA 04.05.2020 GABINET FIZJOTERAPII WZNOWIŁ PRACĘ.

PORADNIA REHABILITACYJNA BĘDZIE CZYNNA OD 12.05.2020 r.

PORADNIA DLA KOBIET - PACJENTKI ZAREJESTROWANE DO GINEKOLOGA PROSZONE SĄ O KONTAKT TELEFONICZNY Z POŁOŻNĄ W CELU POTWIERDZENIA KONIECZNOŚCI WIZYTY. DECYZJĘ O WIZYCIE PODEJMIE LEKARZ.

INFORMUJEMY, ŻE WYKONUJEMY SZCZEPIENIA ZGODNIE Z KALENDARZEM SZCZEPIEŃ, PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM TERMINU SZCZEPIENIA.